Haber

Berlusconi’nin çocukları ‘bunga-bunga’ kızına savaş açtı

Geçtiğimiz yıl 86 yaşında vefat eden eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’nin meşhur bunga bunga partileri yeniden gündemde.

Berlusconi’nin çocuklarından beşi, eski başbakana fuhuş partileri konusunda şantaj yapmakla suçlanan eski televizyon yıldızı Giovanna Rigato hakkında açılan davaya destek verdi.

Aile, Rigato’yu cinsel içerikli bunga bunga partileri hakkında bilgi sızdırmakla tehdit ederek babalarından zorla 1 milyon euro almaya çalışmakla suçluyor.

Berlusconi’nin ölümünün ardından miras olarak 5.8 milyar euro miras kalan Marina, Pier Silvio, Barbara, Eleonara ve Luigi, babalarının açtığı davanın devam etmesini talep etti.

BERLUSCONI ÖLÜMÜNDEN ÖNCE DAVA AÇMIŞTI

Bir zamanlar İtalyan televizyonunda yayınlanan Big Brother programında yarışan 42 yaşındaki Rigato, Belusconi’nin evinde düzenlenen fuhuş partilerine katılan isimlerden biriydi.

Eski İtalyan lider, ölümünden önce Rigato’ya şantaj davası açmıştı.

İTALYA’DA PARTİLER ETKİNLİK OLDU

“Bunga bunga” olarak bilinen fuhuş davasında Berlusconi, o dönemde 17 yaşında olan “Ruby” isimli eskortla para karşılığında cinsel ilişkiye girmek ve görevini kötüye kullanmakla suçlanıyordu. 7 yıl hapis cezasına çarptırılan ve ömür boyu kamu görevinden men edilen Berlusconi, daha sonra istinaf mahkemesi tarafından beraat etti.

İtalyan basınına göre Giovanna Rigato, o dönemde Berlusconi’nin verdiği evde kalıyordu ve eski başbakandan ayda 3 bin euro alıyordu. Daha fazlasını isteyen kadının, eski başbakanla defalarca tartıştığı ve kendisini defalarca tehdit ettiği iddia edildi.

Berlusconi’nin, genç kadınların soyunduğu partilerde yaşananların anlatılmaması için birçok konuğa milyonlarca avro ödediği tezi daha önce de gündeme gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu